VERVA (Latin kökenli) = ENERJİK, HEVESLİ, CANLI

VERVA ETKİNLİK YÖNETİMİ ismi ile, etkinlik ve organizasyon alanında tam hizmet veren bir etkinlik yönetim şirketi olarak nisan 2015’de İstanbul’da kuruldu. Yurt içi ve yurt dışındaki dernek ve birlikler, üniversiteler, kurumsal şirketler, devlet kurumları, askeri birimler ve büyükelçiliklerden oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

Sektörde 20 yılı aşkın tecrübeli ekibi ile; Ürün lansmanı, basın toplantısı, bayi toplantısı, kongre, konferans, seminer, roadshow ve benzeri projeleri, etkinlik öncesi, esnası ve sonrasındaki tüm süreçlerini planlayarak yönetmektedir.
2020 yılında, Sosyal Hizmet Teknikeri ve Dönüşüm Koçu Yeşim Engindeniz Karabulut ve Verva Event kurucusu Müge Duman ile birlikte ‘’VERVA AKADEMİ’’ projesi hayata geçti.

Akademimizde;

*Koçluk hizmeti (Öğrenci, yönetici, grup, ebeveyn, yaşam koçluğu)
*Kariyer yönetimi ve planlaması
*Kişisel gelişim eğitimleri
*Theta Healing
*Reiki
*Aile dizimi çalışmaları
*Nefes koçluğu ve eğitimi
*Masal anlatıcılığı (Ebeveynlere bilgiler, çocuklara masallar)
*Alanlarında hizmet veriyoruz.

AMACIMIZ; Kişisel gelişim ve farkındalık adına eğitim, seminer, atölye çalışmaları ile bütüne katkı sunmak.
Salgın döneminde çevrimiçi olarak gerçekleşen etkinlik, atölye, eğitim ve ikili görüşmeler, salgın sonrasında yüz yüze olarak da devam edecektir.

Verva Akademi’de bireyin kişisel gelişimine katkı sağlayan etkinliklerimiz, konusunda uzman, deneyimli ve yetkinlik belgesine sahip eğitmenler tarafından yönetilmektedir. Aylık düzenli programların yanı sıra, zaman zaman ücretsiz çalışmalar da yapılmaktadır.

Bizleri daha yakından tanımak, etkinliklerimize katılmak, kendinizi samimi bir ortamda profesyonel ellere teslim ederek geliştirmek için web sayfamızdan ve Instagram (@vervaakademi) hesabımızdan takip edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/vervaakademi/